Netradiční sporty

Těsně před vánočními prázdninami jsme připravili další projektové vyučování, které se týkalo netradičních sportů. Opět byly utvořeny týmy napříč jednotlivými ročníky, protože takto sestavené týmy se nám osvědčily již dříve. V pátek 17. 12. jsme se všichni sešli ve vestibulu školy a již dříve známé skupiny se daly dohromady. Ve všech patrech školy byly připraveny jednotlivé disciplíny – zvonící štafle, přenášení korálků, běh mezi lavicemi, hod na cíl, lovení ryb, válení sudů a transport kamaráda … Každý tým musel projít všemi disciplínami v libovolném pořadí. Za splnění byly zapisovány body, které byly důležité při závěrečném hodnocení. Po splnění všech úkolů byla připravena diskotéka v tělocvičně.

Vztahy mezi členy týmů byly bezproblémové, ti starší se až překvapivě vzorně starali o mladší spolužáky. Též při přecházení na jednotlivé disciplíny jsme nezaznamenali sebemenší problémy. Opět jsme zažili jedno příjemné dopoledne s řadou překvapivých sportovních výkonů.

Fotografie naleznete zde

Plánované akce ZŠ

Út 31.1.2023
vysvědčení