Základní škola
a Mateřská škola
Křivoklát

Plánované akce

Čt 21.11.2019
MŠ - „Cesta za Ferdou Mravencem“

Út 26.11.2019
Exkurze - 9. ročník

Čt 28.11.2019
Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)

Ne 1.12.2019
Advent v podhradí

Akce

Datum konání Školní akce
21.11.2019 MŠ - „Cesta za Ferdou Mravencem“
26.11.2019 Exkurze - 9. ročník
28.11.2019 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
1.12.2019 Advent v podhradí


Proběhlé

Datum konání Školní akce
18.11.2019 Schůzka mluvčích tříd
15.11.2019 Halový fotbal (v případě finálové účasti)
14.11.2019 Halový fotbal
8.11.2019 MŠ - „Cesta za pavoukem“
7.11.2019 Kniha džunglí (divadelní představení – Praha), 2. a 3. ročník
6.11.2019 MOA cup – florbal
6.11.2019 MŠ - „Zamykání lesa“ (odchod od MŠ v 16.30 hod.)
1.11.2019 MŠ - „Strašidelný den“
31.10.2019 - 1.11. Volné dny (ředitelské volno)
29.10.2019 - 30.10. Podzimní prázdniny
28.10.2019 Státní svátek
24.10.2019 Jak žil Jules Verne – 4. a 5. ročník (Praha)
23.10.2019 MŠ - tvořivé odpoledne s rodiči - „Podzimníčci z listů“
23.10.2019 Florbal pro 4. a 5. ročník
21.10.2019 Schůzka mluvčích tříd
17.10.2019 MŠ – návštěva IS CHKO (téma „Liška“)
16.10.2019 Přírodovědný klokan
16.10.2019 Stolní tenis
15.10.2019 MŠ - „Škola hrou na druhou“ - divadelní představení (KC Rakovník)
13.10.2019 - 18.10. Škola v přírodě + plavecký výcvik
9.10.2019 ŠD – atletický čtyřboj
4.10.2019 MŠ - „O princezně, které se nechtělo učit“ (divadlo Kolem)
3.10.2019 Sférické kino
3.10.2019 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
2.10.2019 MŠ - „Dýňohrátky“
1.10.2019 MŠ - „Bramborový den“
1.10.2019 Legoland
26.9.2019 MŠ - „Slavnost ovoce a zeleniny“
25.9.2019 Hudební pořad – 1. stupeň
23.9.2019 MŠ – výstava ovoce a zeleniny
12.9.2019 MŠ – návštěva IVS LČR
12.9.2019 Mimořádná třídní schůzka pro 2. a 3. ročník (16.00)
11.9.2019 ŠD – atletický čtyřboj
10.9.2019 MŠ – divadelní představení „V korunách stromů“
10.9.2019 Cykloturistika (9. ročník)
4.9.2019 MŠ – výstava plyšových medvědů
2.9.2019 Zahájení školního vyučování
28.6.2019 VYSVĚDČENÍ
27.6.2019 Předávání vysvědčení na hradě – 9. ročník
27.6.2019 MŠ – loučení se školáky na hradě
26.6.2019 Vybíjená – školní turnaj
26.6.2019 Volejbal
25.6.2019 Bloudění Křivoklátem
24.6.2019 Rozloučení s 9. ročníkem, pasování
21.6.2019 Rytíř čtení – 1. ročník
20.6.2019 Cykloturistika – 9. ročník
19.6.2019 MŠ – výlet na Branov
18.6.2019 MŠ – výlet na Velkou Bukovou
18.6.2019 Školní výlet – 3. ročník
14.6.2019 Školní výlet – 9. ročník
13.6.2019 Školní výlet – 9. ročník, 6. ročník
12.6.2019 Fotbalový zápas
12.6.2019 MŠ – návštěva ZZS v Roztokách
10.6.2019 MŠ – pěší výlet do Městečka
7.6.2019 Děti dětem
7.6.2019 MŠ – pěší výlet do Zbečna
6.6.2019 Školní výlet (Praha) – 9. ročník
5.6.2019 Olympiáda ZŠ – atletika
5.6.2019 MŠ – návštěva MŠ Roztoky
4.6.2019 Školní výlet (Nižbor) – 1. ročník
4.6.2019 Schůzka mluvčích tříd
3.6.2019 MŠ – Den dětí
30.5.2019 MŠ - vystoupení dětí (Leontýn)
29.5.2019 MŠ - besídka ke Dni matek
28.5.2019 MŠ – finále Zlatého slavíka v MŠ Roztoky
27.5.2019 - 31.5. Školní zájezd – Velká Británie
23.5.2019 Školní výlet – 4. a 5. ročník
22.5.2019 Atletika – jednotlivci (1. stupeň)
22.5.2019 MŠ – školní kolo pěvecké soutěže Zlatý slavík
21.5.2019 Nohejbal
16.5.2019 MŠ – divadlo Zvoneček („Kačátko a beruška“)
15.5.2019 Atletický trojboj – 1. stupeň
14.5.2019 Schůzka mluvčích tříd
9.5.2019 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
8.5.2019 Státní svátek
7.5.2019 Zápis do MŠ (11.30 – 14.00)
7.5.2019 Mc Donald´s cup
3.5.2019 Volný den (ředitelské volno)
2.5.2019 Volný den (ředitelské volno)
1.5.2019 Státní svátek
30.4.2019 MŠ - „Čarodějnický den“
30.4.2019 Den čarodějnic
28.4.2019 - 31.5. Školní zájezd – Velká Británie
26.4.2019 MŠ - planetárium
25.4.2019 Křivoklátská sovička
25.4.2019 Protidrogový vlak (9. ročník)
23.4.2019 MŠ - „Den Země“ - úklid v okolí MŠ
19.4.2019 Státní svátek
18.4.2019 MŠ – velikonoční jarmark
18.4.2019 Velikonoční prázdniny
17.4.2019 MŠ – velikonoční jarmark
16.4.2019 MŠ – velikonoční jarmark
16.4.2019 Schůzka mluvčích tříd
16.4.2019 Pohár rozhlasu
15.4.2019 MŠ – „O princezně, která se nechtěla učit“ (divadlo Kolem)
15.4.2019 MŠ – velikonoční jarmark
9.4.2019 Bubnování
7.4.2019 MŠ – vynášení smrtky
5.4.2019 Zápis do 1. ročníku (12.30 – 15.30)
4.4.2019 ŠD - „Velikonoční vajíčko“
3.4.2019 Poznej Křivoklátsko – 2. stupeň
2.4.2019 Divadelní představení – Praha (4. a 5. ročník)
27.3.2019 MŠ – návštěva statku v Častonicích
26.3.2019 Vybíjená – okresní kolo
22.3.2019 Matematický klokan
21.3.2019 MŠ - „Odemykání lesa“
21.3.2019 Basketbal – mladší chlapci (okresní kolo)
20.3.2019 Den otevřených dveří (7.50 – 13.00)
20.3.2019 Basketbal – mladší dívky (okresní kolo)
18.3.2019 - 19.3. Florbalový turnaj – 1. stupeň
15.3.2019 MŠ - „Den Knihy“
15.3.2019 „Řím – legionáři, gladiátoři a Caesarové“
15.3.2019 Basketbal – starší chlapci (okresní kolo)
14.3.2019 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
13.3.2019 MŠ - „Cesta za Křemílkem a Vochomůrkou“
12.3.2019 Florbalový turnaj – 2. stupeň
12.3.2019 Basketbal – starší dívky (okresní kolo)
12.3.2019 Schůzka mluvčích tříd
11.3.2019 Florbalový turnaj – 2. stupeň
6.3.2019 MŠ - „Pyžamový den“
4.3.2019 MŠ – beseda s D. Pavlíčkovou - „Hudební nástroje“
25.2.2019 - 1.3. Jarní prázdniny
20.2.2019 Zeměpisná olympiáda
20.2.2019 Soutěž v anglickém jazyce (English travelling)
20.2.2019 Karneval ŠD
19.2.2019 MŠ – karneval
18.2.2019 - 22.2. Lyžařský výcvik
13.2.2019 Soutěž v cizích jazycích – angličtina (okresní kolo)
12.2.2019 Schůzka mluvčích tříd
7.2.2019 MŠ – dopravní výchova – beseda se stavitelem modelů dopravních prostředků
6.2.2019 Zimní radovánky - 2. stupeň (běh na lyžích, bruslení, sjezd, sáňkování)
5.2.2019 MŠ – divadlo Kolem (Za humny číhá vlk)
4.2.2019 Divadélko pro školy
1.2.2019 MŠ – divadlo Zvoneček (Perníková chaloupka)
1.2.2019 Pololetní prázdniny
31.1.2019 Vysvědčení
29.1.2019 Olympiáda v českém jazyce (okresní kolo)
23.1.2019 MŠ "Zimní sportovní hry"
17.1.2019 Dějepisná olympiáda (okresní kolo)
15.1.2019 Schůzka mluvčích tříd
15.1.2019 MŠ "Bílý den"
9.1.2019 Písničkový kolotoč (1. stupeň)
9.1.2019 Největší hvězdy pop music (2. stupeň)
1.1.2019 Vyučování
22.12.2018 - 1.1. vánoční prázdniny
21.12.2018 Beseda o dravcích
18.12.2018 MŠ - divadlo Kolem s pohádkou "O nepovedeném čertíkovi"
17.12.2018 MŠ - nadílka pro zvířátka
17.12.2018 Národní muzeum (9. ročník)
14.12.2018 Vánoční příběh (3. ročník)
13.12.2018 MŠ - vánoční besídka pro rodiče
12.12.2018 MŠ - beseda s chovatelem dravců
11.12.2018 Schůzka mluvčích tříd
10.12.2018 MŠ - vystoupení pro klienty Domova Leontýn
6.12.2018 Mikulášská nadílka
6.12.2018 MŠ - vystoupení na setkání seniorů
3.12.2018 Florbalové MS
2.12.2018 MŠ - vystoupení na Adventu v podhradí
30.11.2018 Florbal – mladší a starší chlapci - finále
29.11.2018 Florbal – starší dívky
29.11.2018 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
27.11.2018 Florbal – mladší chlapci - kvalifikace
26.11.2018 Florbal – mladší dívky
23.11.2018 Florbal - starší chlapci - kvalifikace
22.11.2018 Legiovlak – 8. a 9. ročník (Rakovník)
16.11.2018 Halový fotbal (finále)
15.11.2018 Halový fotbal
14.11.2018 Exkurze – 9. ročník
9.11.2018 MOA Cup – florbalový turnaj (9. ročník)
7.11.2018 MŠ – zamykání lesa s p. Hubertem (sraz v 16.30 před MŠ)
6.11.2018 Schůzka mluvčích tříd
5.11.2018 MŠ – soutěž o nejhezčího draka
2.11.2018 Exkurze – 9. ročník
2.11.2018 ŠD – fotbalový zápas
29.10.2018 - 30.10. Podzimní prázdniny
25.10.2018 Florbal (pro žáky 4. a 5. tříd ZŠ)
24.10.2018 MŠ - „Cesta za lesním skřítkem“
23.10.2018 Stolní tenis
18.10.2018 MŠ - „Krejčík Honza“ - KC Rakovník
17.10.2018 Brundibár (divadelní představení – Praha), 4. a 5. ročník
11.10.2018 Minikopaná
11.10.2018 MŠ - „Červený den“
10.10.2018 Přírodovědný klokan
10.10.2018 ŠD – sportovní odpoledne
9.10.2018 Schůzka mluvčích tříd
9.10.2018 Vznik ČSR – výstava v Praze (9. ročník)
4.10.2018 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
3.10.2018 MŠ – hudební pořad (Písničky – Svěrák, Uhlíř, Skoumal), Rakovník
2.10.2018 Hudební pořad
24.9.2018 Příběh pravěku (4. a 5. ročník)
19.9.2018 MŠ – Den hraček
17.9.2018 Sférické kino
13.9.2018 MŠ – divadlo Kolem
12.9.2018 MŠ – Cesta za veverkou
12.9.2018 ŠD – sportovní odpoledne
3.9.2018 MŠ – divadelní představení
3.9.2018 Zahájení školního vyučování
29.6.2018 VYSVĚDČENÍ
28.6.2018 Bloudění Křivoklátem (orientační závod)
28.6.2018 MŠ – rozloučení s předškoláky (hrad Křivoklát)
27.6.2018 Bloudění Křivoklátem (orientační závod)
26.6.2018 Fotbalový zápas (2. stupeň)
25.6.2018 Vybíjená – školní turnaj (2.stupeň)
25.6.2018 Volejbal (učitelé proti žákům)
25.6.2018 Školní výlet – 1. ročník
22.6.2018 Rozloučení s 9. ročníkem ve škole
22.6.2018 Rytíř čtení
22.6.2018 Školní výlet – 2. ročník
21.6.2018 Školní výlet (6. a 7. ročník)
21.6.2018 Cykloturistika (9. ročník)
19.6.2018 Plážový volejbal - dívky
15.6.2018 MŠ – prohlídka hradu Křivoklát
14.6.2018 Turistický výlet (3. - 5. ročník)
14.6.2018 Školní výlet – Lidice, Terezín (8. a 9. ročník)
12.6.2018 Plážový volejbal - chlapci
11.6.2018 Školní výlet – 8. ročník
7.6.2018 Olympiáda ZŠ (hry)
6.6.2018 Olympiáda ZŠ (atletika)
5.6.2018 Legoland (školní výlet)
5.6.2018 MŠ -“Zlatý slavík“ - finále pěvecké soutěže v MŠ Městečko
4.6.2018 Schůzka mluvčích tříd
1.6.2018 Děti dětem (hravé dopoledne pro 1. stupeň)
31.5.2018 MŠ – divadlo Zvoneček
24.5.2018 Vybíjená – kvalifikace na Olympiádu ZŠ
22.5.2018 MŠ – cesta za vodníkem Česílkem
18.5.2018 Divadelní představení (Bajky pana Ezopa, Don Quijote a ti druzí)
16.5.2018 Atletika – 1. stupeň
16.5.2018 MŠ – besídka ke Dni matek
15.5.2018 Škola v harmonii
14.5.2018 Schůzka mluvčích tříd
11.5.2018 MŠ – cirkusové představení (Roztoky)
10.5.2018 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
9.5.2018 Školní výlet – 3. - 5. ročník
9.5.2018 Pohár rozhlasu
8.5.2018 Státní svátek
7.5.2018 Volný den
2.5.2018 MŠ - „Květinový den“
2.5.2018 MŠ – zápis (11.30 – 14.00)
1.5.2018 Státní svátek
30.4.2018 Volný den
30.4.2018 MŠ – čarodějnický den
26.4.2018 Křivoklátská sovička
24.4.2018 Nohejbal
20.4.2018 MŠ – divadlo Kolem
11.4.2018 Tonda obal na cestách
10.4.2018 Poznej Křivoklátsko (2. stupeň)
9.4.2018 Schůzka mluvčích tříd
6.4.2018 Zápis do 1. ročníku
4.4.2018 Staré pověsti české
2.4.2018 Pondělí velikonoční
29.3.2018 - 30.3. Velikonoční prázdniny
27.3.2018 Basketbal (mladší dívky)
26.3.2018 Florbalový turnaj – 2. stupeň
22.3.2018 PREVENTAN CUP (vybíjená)
21.3.2018 Den otevřených dveří (7.30 – 13.00)
20.3.2018 Škola v harmonii
20.3.2018 Basketbal – mladší chlapci
18.3.2018 MŠ – vynášení Smrtky
16.3.2018 Matematický klokan
15.3.2018 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
13.3.2018 MŠ – exkurze do ČT (Praha)
12.3.2018 Schůzka mluvčích tříd
12.3.2018 Florbalový turnaj – 1. stupeň
7.3.2018 ŠD - karneval
5.3.2018 - 9.3. Lyžařský výcvik
2.3.2018 Basketbal (starší chlapci)
28.2.2018 Soutěž v cizích jazycích - angličtina
27.2.2018 Zeměpisná olympiáda – okresní kolo
19.2.2018 - 23.2. Jarní prázdniny
19.2.2018 - 23.2. MŠ – školková zimní olympiáda
16.2.2018 Projekt – Amerika (červená barva) - „Pod olympijskými kruhy“
15.2.2018 Projekt – Austrálie (zelená barva) - „Pod olympijskými kruhy
15.2.2018 MOA CUP – florbal, 9. ročník
15.2.2018 MŠ – „Bezpečné chování na silnici“, beseda
14.2.2018 Projekt – Afrika (černá barva) - „Pod olympijskými kruhy“
13.2.2018 Projekt – Asie (žlutá barva) - „Pod olympijskými kruhy“
12.2.2018 Projekt – Evropa (modrá barva) - „Pod olympijskými kruhy“
8.2.2018 MŠ - karneval
6.2.2018 MŠ - „Krejčík Honza“ (KC Rakovník)
5.2.2018 Schůzka mluvčích tříd
2.2.2018 Pololetní prázdniny
1.2.2018 MŠ - „Pohádky z klobouku“ (divadlo Kolem)
31.1.2018 VYSVĚDČENÍ
30.1.2018 Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo
24.1.2018 „N. Winton – Síla lidskosti“, 8. a 9. ročník, Rakovník
17.1.2018 Dějepisná olympiáda – okresní kolo
16.1.2018 Teplákový den
15.1.2018 Schůzka mluvčích tříd
11.1.2018 Hudební pořady
11.1.2018 MŠ – vystoupení pro seniory v Rakovníku
5.1.2018 MŠ - „Tříkrálové chození obcí“
3.1.2018 Školní vyučování
1.1.2018 - 2.1. Vánoční prázdniny
21.12.2017 MŠ - „České Vánoce“ (Kladno)
19.12.2017 MŠ - nadílka
19.12.2017 Divadelní představení (2. ročník), Rakovník
18.12.2017 MŠ – zdobení stromečku pro zvířátka
18.12.2017 Bruslení (7. - 9. ročník), Rakovník
14.12.2017 Florbal - starší chlapci (krajské kolo)
13.12.2017 Volejbal
11.12.2017 Schůzka mluvčích tříd
11.12.2017 MŠ – návštěva chovatele s dravci
8.12.2017 Florbal – finále (starší chlapci)
7.12.2017 Divadelní představení – 3. - 5. ročník (Praha)
7.12.2017 MŠ – mikulášská besídka
6.12.2017 Exkurze – 9. ročník (ISŠ Jirkov)
6.12.2017 MŠ – vystoupení dětí na setkání seniorů
5.12.2017 Mikuláš
4.12.2017 English travelling (netradiční soutěž v angličtině)
3.12.2017 MŠ – vystoupení dětí na Adventu v podhradí
1.12.2017 Florbal – mladší dívky
30.11.2017 Florbal – starší dívky
30.11.2017 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
29.11.2017 ČEPS cup – florbal (4. a 5. ročník - dívky)
28.11.2017 Florbal – starší chlapci (kvalifikace)
27.11.2017 MŠ – divadelní představení - „Líná Čiperka“
24.11.2017 Halový fotbal (případné finále)
23.11.2017 Halový fotbal
23.11.2017 ÚP – 9. ročník
22.11.2017 Florbal – mladší chlapci (kvalifikace)
22.11.2017 MŠ – návštěva MŠ Roztoky s divadelním představním
16.11.2017 ČEPS cup - florbal (4. a 5. ročník – chlapci)
16.11.2017 Exkurze (Lubná) - 9. ročník
14.11.2017 „Houby“ - přednáška (1. - 8. ročník)
13.11.2017 Schůzka mluvčích tříd
7.11.2017 MŠ - „Zamykání lesa“
3.11.2017 MŠ – divadlo „Zvoneček“
3.11.2017 ŠD - Halloween
31.10.2017 Florbalový turnaj (4. a 5. ročník)
26.10.2017 - 27.10. Podzimní prázdniny
24.10.2017 MŠ – tvořivé odpoledne s rodiči (zvířátka ze šišek a kaštanů)
23.10.2017 Škola v harmonii
19.10.2017 Stolní tenis (okresní kolo družstev)
17.10.2017 MŠ – divadelní představení „Břichomluvec“
16.10.2017 Schůzka mluvčích tříd
12.10.2017 Minifotbal (okresní kolo)
11.10.2017 Přírodovědný klokan (8. a 9. ročník)
11.10.2017 Atletický čtyřboj - ŠD
6.10.2017 MŠ – návštěva IVS Křivoklát - expozice „Les“
5.10.2017 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
29.9.2017 Volný den
28.9.2017 Státní svátek
19.9.2017 Cykloturistika (9. ročník)
19.9.2017 MŠ – divadelní představení
18.9.2017 Sférické kino
14.9.2017 Zábavné odpoledne pro rodiče a děti
12.9.2017 Výprava za J. Jungmannem (8. ročník)
5.9.2017 Výuka podle rozvrhu (dopolední)
4.9.2017 Období školního vyučování
1.9.2017 Začátek školního roku
30.6.2017 VYSVĚDČENÍ
29.6.2017 Slavnostní předávání vysvědčení na hradě (9. ročník)
29.6.2017 MŠ – rozloučení se školáky na hradě
28.6.2017 Turnaj ve vybíjené (2. stupeň)
28.6.2017 MŠ - „Námořnický den“
27.6.2017 Bloudění Křivoklátem (orientační závod)
27.6.2017 MŠ - „O námořníku Čepičkovi“ (divadlo Basta Fidli)
27.6.2017 MŠ - „Námořnický den“
26.6.2017 Loučení s 9. ročníkem
26.6.2017 Nová dobrodružství veverky Zrzečky – 1. stupeň
26.6.2017 Divadelní cestopis – 2. stupeň
26.6.2017 Nocování – 1. stupeň
23.6.2017 Rytíř čtení (1. ročník)
23.6.2017 Fotbalové přátelské utkání
22.6.2017 Školní výlet – 9. ročník
21.6.2017 MŠ – besídka pro rodiče
19.6.2017 Školní výlet – 2. - 5. ročník
16.6.2017 Cykloturistika – 9. ročník
15.6.2017 Plážový volejbal – dívky (finále)
15.6.2017 MŠ - „Pohádkový hrad“ (hrad Točník)
13.6.2017 Plážový volejbal - dívky
12.6.2017 Schůzka mluvčích tříd
12.6.2017 MŠ - „Řekne ti to přísloví“ (divadlo Kolem)
9.6.2017 Sportovní dopoledne – 6. ročník
8.6.2017 Olympiáda ZŠ – hry
8.6.2017 Školní výlet – 6. ročník
7.6.2017 Olympiáda ZŠ - atletika
5.6.2017 Školní výlet – 1. ročník
2.6.2017 „Děti dětem“ - hravé dopoledne pro 1. stupeň
2.6.2017 MŠ – dětský den (dopoledne plné her a soutěží)
1.6.2017 Školní výlet – 7. ročník
1.6.2017 MŠ – pohádka „Šípková Růženka“ (divadlo Sedmihlásek)
24.5.2017 Vybíjená – kvalifikace na Olympiádu ZŠ
24.5.2017 MŠ - „Zlatý slavík“ - finále
18.5.2017 Pěvecký sbor z Ostravy
17.5.2017 Atletika – 1. stupeň (jednotlivci)
17.5.2017 MŠ - „Hudební nástroje“
15.5.2017 Pohár rozhlasu
15.5.2017 Schůzka mluvčích tříd
15.5.2017 Škola v harmonii
11.5.2017 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
10.5.2017 Vikingové – válečníci, mořeplavci, objevitelé a obchodníci
5.5.2017 Mc Donald's cup – 1. stupeň
3.5.2017 MŠ – zápis (11.30 – 14.00)
2.5.2017 MŠ - „Čarodějnický rej“ - statek v Častonicích
28.4.2017 MŠ – kouzelník Waldini (zvířátka z balónků)
27.4.2017 Křivoklátská sovička (soutěž)
26.4.2017 Eurorebus – krajské kolo
17.4.2017 Pondělí velikonoční
13.4.2017 - 14.4. Velikonoční prázdniny
12.4.2017 Poznej Křivoklátsko (2. stupeň)
11.4.2017 Přednáška o kyberšikaně (8. ročník)
10.4.2017 Schůzka mluvčích tříd
7.4.2017 Zápis do 1. ročníku (12.30 – 15.30)
7.4.2017 MŠ - „Tajemství staré skříně“ (Kladno)
5.4.2017 MŠ - „Krejčík Honza“ - KC Rakovník
3.4.2017 - 4.4. Florbalový turnaj (2. stupeň)
2.4.2017 MŠ – vynášení smrtky
29.3.2017 Den otevřených dveří (8.00 - 12.30)
28.3.2017 8. ročník – školní exkurze (Terakotová armáda)
28.3.2017 Florbalový turnaj - 1. stupeň
27.3.2017 Florbalový turnaj - 1. stupeň
17.3.2017 Matematický klokan
17.3.2017 MŠ – pohádka „Sněhová královna“ (divadlo Sedmihlásek)
16.3.2017 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
15.3.2017 Škola v harmonii
13.3.2017 - 17.3. Lyžařský výcvik
13.3.2017 Schůzka mluvčích tříd
9.3.2017 Lví král – 1. stupeň (dramatický kroužek)
1.3.2017 ŠD - karneval
25.2.2017 MŠ – vystoupení dětí na masopustním veselí
23.2.2017 Basketbal - chlapci
22.2.2017 Soutěž v cizích jazycích - angličtina
21.2.2017 Zeměpisná olympiáda – okresní kolo
21.2.2017 Basketbal – dívky
21.2.2017 MŠ - karneval
20.2.2017 Škola v harmonii
20.2.2017 Schůzka mluvčích tříd
13.2.2017 - 17.2. Jarní prázdniny
8.2.2017 MŠ - „Eskymácký den“
7.2.2017 Netradiční soutěž v angličtině
3.2.2017 Pololetní prázdniny
2.2.2017 Naše chování – projektový den
1.2.2017 Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo
31.1.2017 VYSVĚDČENÍ
17.1.2017 Rockové krabičky (hudební pořad) - 1. stupeň
17.1.2017 Blues, reggae, pop a hip hop (hudební pořad) – 2. stupeň
17.1.2017 Dějepisná olympiáda – okresní kolo
16.1.2017 Schůzka mluvčích tříd
15.1.2017 MŠ – vystoupení dětí (Tříkrálový koncert)
6.1.2017 MŠ – Tři králové
5.1.2017 MŠ - Kamarádství nad zlato (divadelní představení)
4.1.2017 Škola v harmonii
3.1.2017 Škola
1.1.2017 - 2.1. Vánoční prázdniny
23.12.2016 - 31.12. Vánoční prázdniny
12.12.2016 Schůzka mluvčích tříd
8.12.2016 MŠ – vánoční koledy (křivoklátský kostel)
7.12.2016 MŠ – Hurvínek a Mikuláš (Divadlo S + H)
7.12.2016 MŠ – vystoupení pro seniory
6.12.2016 Mikulášská nadílka v ZŠ i MŠ
5.12.2016 MŠ - „Čertovský den“
1.12.2016 Florbal – starší dívky
1.12.2016 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
27.11.2016 MŠ - „Advent v podhradí“ - vystoupení dětí
25.11.2016 Florbal – starší a mladší chlapci (případně finále)
24.11.2016 Florbal – mladší dívky
23.11.2016 Florbal – mladší chlapci (kvalifikace)
22.11.2016 Florbalová liga – 1. stupeň (chlapci)
21.11.2016 Florbal – starší chlapci (kvalifikace)
18.11.2016 Volný den
17.11.2016 Státní svátek
16.11.2016 Halový fotbal (případně finále)
15.11.2016 Halový fotbal
14.11.2016 Schůzka mluvčích tříd
10.11.2016 Lakomá Barka – divadelní představení (Praha), 2. - 5. ročník
9.11.2016 MŠ – zamykání lesa, lampionový průvod
8.11.2016 Florbalová liga - 1. stupeň (dívky)
7.11.2016 ÚP Rakovník (9. ročník)
2.11.2016 Bubnování v kruhu
1.11.2016 Naše cesta – 9. roč. (ISŠ Rakovník)
31.10.2016 MŠ - návštěva IC LČR - "Les na podzim" (beseda)
28.10.2016 Státní svátek
26.10.2016 - 27.10. Podzimní prázdniny
26.10.2016 MŠ - tvořivé odpoledne s rodiči - vyrábění skřítků Podzimníčků
25.10.2016 Sférické kino
20.10.2016 Stolní tenis (okresní kolo)
17.10.2016 Schůzka mluvčích tříd
13.10.2016 Nohejbal (okresní kolo)
12.10.2016 Přírodovědný klokan
12.10.2016 Atletický čtyřboj (ŠD)
11.10.2016 Florbal pro 4. a 5. roč. (okresní kolo)
10.10.2016 Atletický čtyřboj (okresní kolo)
6.10.2016 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
29.9.2016 - 30.9. Volný den
28.9.2016 Státní svátek
24.9.2016 Oslavy 85. výročí založení ZŠ
15.9.2016 Divadelní představení; 1. stupeň – Africká pohádka; 2. stupeň – Legenda V + W
15.9.2016 Plážový volejbal (finále)
14.9.2016 Atletický čtyřboj (ŠD)
13.9.2016 Cykloturistika (9. ročník)
9.9.2016 Hudební pořad pro 1. stupeň
8.9.2016 Plážový volejbal (chlapci – 2. stupeň)
2.9.2016 Vyučování podle rozvrhu
1.9.2016 Zahájení školního roku
30.6.2016 VYSVĚDČENÍ
29.6.2016 Předávání vysvědčení na hradě – 9. ročník
28.6.2016 Bloudění Křivoklátem (orientační závod)
27.6.2016 Rozloučení s 9. ročníkem
27.6.2016 Vybíjená – školní turnaj
27.6.2016 Nocování – 1. stupeň
24.6.2016 Školní výlet – 9. ročník
24.6.2016 Rytíř čtení – 1. ročník
23.6.2016 Školní výlet – 9. ročník
23.6.2016 Školní výlet – 6. ročník
22.6.2016 Plavání – 1. stupeň
20.6.2016 Školní výlet – 7. ročník
16.6.2016 Školní výlet – 1. stupeň
16.6.2016 Olympiáda ZŠ - hry
15.6.2016 Plavání – 1. stupeň
15.6.2016 Olympiáda ZŠ - atletika
8.6.2016 Plavání – 1. stupeň
6.6.2016 Terezín – výlet 8. a 9. ročníku
2.6.2016 Škola v harmonii
2.6.2016 Fotografování tříd
1.6.2016 Plavání – 1. stupeň
27.5.2016 „Děti dětem“ - hravé dopoledne
25.5.2016 Plavání – 1. stupeň
24.5.2016 Návštěva z Finska
24.5.2016 Vybíjená – kvalifikace na Olympiádu ZŠ
18.5.2016 Plavání – 1. stupeň
17.5.2016 Atletika (jednotlivci) – 1. stupeň
16.5.2016 Schůzka mluvčích tříd
12.5.2016 Stínadla se bouří – divadelní představení pro 2. - 5. ročník (Praha)
12.5.2016 Pythagoriáda – okresní kolo
12.5.2016 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
11.5.2016 Plavání – 1. stupeň
9.5.2016 Pohár rozhlasu – okresní kolo
5.5.2016 Ekosystémy lesů Křivoklátska – přednáška pro 9. ročník
4.5.2016 Škola v harmonii
4.5.2016 Plavání – 1. stupeň
4.5.2016 Mladý zahrádkář – okresní kolo
3.5.2016 Škola v harmonii
28.4.2016 Zelená stezka (soutěž LČR)
27.4.2016 Plavání
27.4.2016 Návštěva Finů
22.4.2016 Plavecko – běžecký pohár
20.4.2016 Plavání
19.4.2016 - 20.4. Škola v harmonii
18.4.2016 Renesanční vojenství
18.4.2016 Schůzka mluvčích tříd
14.4.2016 Poznej Křivoklátsko – projekt pro 2. stupeň
13.4.2016 Zápis do MŠ
11.4.2016 Sázení stromků – 6. ročník
11.4.2016 Úklid v okolí školy – 2. stupeň
4.4.2016 Florbalový turnaj – 1. stupeň
28.3.2016 Pondělí velikonoční
24.3.2016 - 25.3. Velikonoční prázdniny
21.3.2016 - 22.3. Školní florbalový turnaj – 2. stupeň
18.3.2016 Matematický klokan
18.3.2016 Basketbal – mladší chlapci
17.3.2016 Basketbal – mladší dívky
17.3.2016 Konzultace pro rodiče
15.3.2016 Zeměpisná olympiáda – krajské kolo
14.3.2016 Schůzka mluvčích tříd
7.3.2016 - 11.3. Lyžařský výcvik
2.3.2016 Škola v harmonii
2.3.2016 Karneval ŠD
1.3.2016 Škola v harmonii
24.2.2016 Basketbal - dívky
23.2.2016 Basketbal - chlapci
17.2.2016 Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo
16.2.2016 Zeměpisná olympiáda – okresní kolo
16.2.2016 - 17.2. Škola v harmonii
15.2.2016 Schůzka mluvčích tříd
12.2.2016 Bee - Ball
1.2.2016 - 7.2. Jarní prázdniny
29.1.2016 Pololetní prázdniny
28.1.2016 Hravá škola (projekt)
28.1.2016 Vysvědčení za první pololetí
25.1.2016 - 26.1. Škola v harmonii
22.1.2016 Zápis do 1. ročníku (13.00 – 16.00 hod.)
13.1.2016 Den otevřených dveří (7.30 – 14.00 hod.)
11.1.2016 Schůzka mluvčích tříd
4.1.2016 Začíná škola po vánočních prázdninách
23.12.2015 - 31.12. Vánoční prázdniny
21.12.2015 Divadelní představení – Kladno (MŠ)
16.12.2015 Krejčík Honza – Rakovník (MŠ)
11.12.2015 Olympiáda z ČJ (školní kolo)
11.12.2015 Projektové vyučování – 8. ročník
7.12.2015 Schůzka mluvčích tříd
7.12.2015 - 8.12. Škola v harmonii
4.12.2015 Florbal – starší dívky
3.12.2015 Mikulášská nadílka
3.12.2015 Konzultace pro rodiče
1.12.2015 Hudební škatulky – 1. stupeň
1.12.2015 Vývoj světové rockové hudby - 2. stupeň
27.11.2015 Florbal - finále
26.11.2015 Florbal – mladší dívky
25.11.2015 Florbal – mladší chlapci (kvalifikace)
23.11.2015 Florbal – starší chlapci (kvalifikace)
20.11.2015 Halový fotbal - finále
19.11.2015 Halový fotbal
17.11.2015 Státní svátek
16.11.2015 Volný den
12.11.2015 - 13.11. Škola v harmonii
11.11.2015 Soutěž v anglickém jazyce
10.11.2015 Exkurze pro 9. ročník (Permon)
9.11.2015 Divadélko pro školy
9.11.2015 Schůzka mluvčích tříd
3.11.2015 Mauglí – divadelní představení pro 1. stupeň, Praha
2.11.2015 - 6.11. Jazykový pobyt v Anglii
29.10.2015 - 30.10. Podzimní prázdniny
28.10.2015 Státní svátek
22.10.2015 Stolní tenis družstev
20.10.2015 Úřad práce – 9. ročník
14.10.2015 Přírodovědný klokan
12.10.2015 - 13.10. Škola v harmonii
7.10.2015 Atletika (ŠD)
6.10.2015 Atletický čtyřboj
2.10.2015 Coca-Cola cup
1.10.2015 Konzultace pro rodiče
29.9.2015 - 30.9. Škola v harmonii
28.9.2015 Státní svátek
22.9.2015 Zdravý životní styl – přednáška s ochutnávkou (5. - 7. ročník)
21.9.2015 - 22.9. Plážový volejbal – chlapci (podle počasí)
15.9.2015 Hudební nástroje
7.9.2015 Cykloturistika – 9. ročník
2.9.2015 Vyučování podle rozvrhu
1.9.2015 Zahájení školního roku
30.6.2015 Volný den
29.6.2015 Volný den
26.6.2015 Vysvědčení
25.6.2015 Předávání vysvědčení na hradě – 9. ročník
24.6.2015 Vybíjená – školní turnaj
24.6.2015 Plavání – 1. stupeň
23.6.2015 Bloudění Křivoklátem
22.6.2015 Nocování – 1. stupeň
19.6.2015 Rozloučení s 9. ročníkem
18.6.2015 Školní výlet – 6. ročník
18.6.2015 Sportovní odpoledne pro rodiče a děti
17.6.2015 Plavání – 1. stupeň
12.6.2015 Rytíř čtení (1. ročník)
11.6.2015 Olympiáda ZŠ - hry
10.6.2015 Olympiáda ZŠ – atletika
10.6.2015 Plavání – 1. stupeň
9.6.2015 Školní výlet – 9. ročník
8.6.2015 Školní výlet – 8. ročník
8.6.2015 Školní výlet – 9. ročník
4.6.2015 Školní výlet – 1. stupeň
3.6.2015 Vybíjená – kvalifikace na olympiádu
3.6.2015 Plavání – 1. stupeň
1.6.2015 Schůzka mluvčích tříd
29.5.2015 Děti dětem (hravé dopoledne pro 1. stupeň)
28.5.2015 Škola v harmonii
27.5.2015 Plavání – 1. stupeň
26.5.2015 Škola v harmonii
20.5.2015 Plavání – 1. stupeň
20.5.2015 Návštěva z Finska
20.5.2015 Atletika – 1. stupeň
14.5.2015 Florbalový turnaj – 1. stupeň
14.5.2015 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
13.5.2015 Plavání – 1. stupeň
13.5.2015 Pohár rozhlasu - okresní kolo
13.5.2015 Pythagoriáda – okresní kolo
11.5.2015 Schůzka mluvčích tříd
8.5.2015 Státní svátek
6.5.2015 Plavání – 1. stupeň
6.5.2015 Mladý zahrádkář (okresní kolo pro ZŠ)
5.5.2015 Florbalový turnaj – 2. stupeň
4.5.2015 Florbalový turnaj – 2. stupeň
1.5.2015 Státní svátek
29.4.2015 Plavání – 1. stupeň
29.4.2015 Eurorebus – krajské kolo
24.4.2015 Škola v harmonii
23.4.2015 Škola v harmonii
22.4.2015 Plavání – 1. stupeň
16.4.2015 Zelená stezka – Zlatý list (přírodovědně-ekologická soutěž)
15.4.2015 Zápis do MŠ (10.00 – 12.00 hod.)
13.4.2015 Schůzka mluvčích tříd
6.4.2015 Pondělí velikonoční
2.4.2015 - 3.4. Velikonoční prázdniny
31.3.2015 Techmania Plzeň – 7. ročník
27.3.2015 Jak válčili husité (historické představení)
27.3.2015 Beeball – 3. ročník
25.3.2015 Škola v harmonii
24.3.2015 Škola v harmonii
20.3.2015 Sférické kino (3D show v mobilním planetáriu)
20.3.2015 Matematický klokan
19.3.2015 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00)
18.3.2015 Basketbal - chlapci
17.3.2015 Zeměpisná olympiáda – krajské kolo
16.3.2015 Schůzka mluvčích tříd
9.3.2015 - 15.3. Jarní prázdniny
4.3.2015 Karneval ŠD
2.3.2015 - 6.3. Lyžařský výcvik (Stříbrná)
17.2.2015 Zeměpisná olympiáda – okresní kolo
16.2.2015 - 17.2. Škola v harmonii
16.2.2015 Schůzka mluvčích tříd
9.2.2015 Energetická gramotnost (8. a 9. ročník)
6.2.2015 Olympiáda v českém jazyce ZŠ – okresní kolo
4.2.2015 Karlovarský skřivánek
30.1.2015 Pololetní prázdniny
29.1.2015 Hravá škola – školní projekt
29.1.2015 Vysvědčení
26.1.2015 Divadélko pro školy (Pohádky z našeho statku – 1. stupeň, Divadelní učebnice – 2. stupeň)
23.1.2015 Zápis do 1. ročníku (13.00 – 16.00 hod.)
20.1.2015 - 21.1. Škola v harmonii
20.1.2015 Dějepisná olympiáda – okresní kolo
14.1.2015 Den otevřených dveří (8.00 – 13.00 hod.)
12.1.2015 Schůzka mluvčích tříd
5.1.2015 Zahájení vyučování v r. 2015
2.1.2015 Vánoční prázdniny
1.1.2015 Vánoční prázdniny
22.12.2014 - 31.12. Vánoční prázdniny
10.12.2014 - 11.12. Škola v harmonii
8.12.2014 Volejbal – okresní kolo ZŠ
5.12.2014 Florbal – starší dívky
5.12.2014 Mikulášská nadílka
4.12.2014 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
1.12.2014 Schůzka mluvčích tříd
28.11.2014 Florbal – starší a mladší chlapci, v případě postupu do finále
27.11.2014 Florbal – mladší dívky
26.11.2014 Florbal – mladší chlapci
24.11.2014 Florbal – starší chlapci
20.11.2014 Škola v harmonii
20.11.2014 Halový fotbal
19.11.2014 Škola v harmonii
17.11.2014 Státní svátek
12.11.2014 Hudební škatulky – hudební pořad, 1. - 7. ročník
3.11.2014 Beseda o houbách
3.11.2014 Schůzka mluvčích tříd
29.10.2014 Podzimní prázdniny
28.10.2014 Státní svátek
27.10.2014 Podzimní prázdniny
23.10.2014 Stolní tenis- okresní kolo
20.10.2014 - 21.10. Škola v harmonii
14.10.2014 Devatero pohádek – divadlo Gong, 1. stupeň
13.10.2014 Cykloturistika – 9. ročník
8.10.2014 Netradiční soutěž v angličtině
8.10.2014 Atletický čtyřboj – okresní kolo
8.10.2014 Atletika – školní družina
7.10.2014 Malá kopaná – okresní kolo
6.10.2014 Schůzka mluvčích tříd
2.10.2014 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
23.9.2014 Plážový volejbal – dívky (2. stupeň) – školní turnaj
16.9.2014 Plážový volejbal – chlapci (2. stupeň) – školní turnaj
16.9.2014 Škola v harmonii
15.9.2014 Škola v harmonii
8.9.2014 Pořad „Za kamerou“ (zaměřený na mediální výchovu)- 2. stupeň
4.9.2014 Odpolední vyučování
2.9.2014 Vyučování podle dopoledního rozvrhu
1.9.2014 Zahájení školního roku 2014/2015
27.6.2014 Ukončení školního roku, vysvědčení
26.6.2014 Slavnostní předávání vysvědčení – 9. ročník
25.6.2014 Plavání pro 1. stupeň
25.6.2014 Vybíjená – školní turnaj
24.6.2014 Orientační závod
23.6.2014 Rytíř čtení
23.6.2014 Nocování – 1. stupeň
20.6.2014 Rozloučení s devátým ročníkem
19.6.2014 Sportovní odpoledne pro rodiče
18.6.2014 Plavání pro 1. stupeň
12.6.2014 Basketbal – olympiáda ZŠ
11.6.2014 Plavání pro 1. stupeň
11.6.2014 Atletika – olympiáda ZŠ
6.6.2014 Eurorebus – celostátní finále
5.6.2014 Školní výlety
4.6.2014 Plavání pro 1. stupeň
4.6.2014 Vybíjená – ml. žáci
2.6.2014 Křivoklátská laťka
30.5.2014 Děti dětem – hravé dopoledne pro 1. stupeň, připraví žáci 9. ročníku
28.5.2014 Plavání pro 1. stupeň
26.5.2014 - 27.5. Škola v harmonii
21.5.2014 Plavání pro 1. stupeň
15.5.2014 Schůzka mluvčích tříd
15.5.2014 Konzultace pro rodiče (15.00 – 17.00 hod.)
14.5.2014 Plavání pro 1. stupeň
12.5.2014 Dobrodrodružství Toma Sawyera – divadelní představení pro 1. stupeň (Praha)
9.5.2014 Volný den (ředitelské volno)
8.5.2014 Státní svátek
7.5.2014 Plavání pro 1. stupeň
7.5.2014 Pythagoriáda – okresní kolo pro 6. - 8. ročník
2.5.2014 Volný den (ředitelské volno)
1.5.2014 Státní svátek
30.4.2014 Plavání pro 1. stupeň i MŠ
25.4.2014 Plavecko–běžecký pohár – okresní kolo
24.4.2014 Zelená stezka – Zlatý list (přírodovědně- ekologická soutěž) – 1. stupeň
23.4.2014 Plavání pro 1. stupeň i MŠ
21.4.2014 Pondělí velikonoční
17.4.2014 - 18.4. Velikonoční prázdniny
16.4.2014 Eurorebus – krajské kolo – 7. ročník
11.4.2014 Coca - cola cup - fotbal (Louny), postup z podzimního kola
10.4.2014 Schůzka mluvčích tříd
10.4.2014 Malá kopaná – v případě postupu
9.4.2014 Zápis do MŠ – od 10.00 do 14.00 hod.
8.4.2014 Malá kopaná – okresní kolo
4.4.2014 Setkání s hady – pro 1. i 2. stupeň
4.4.2014 Projekt – 9. ročník
31.3.2014 Matematický klokan
25.3.2014 Silový čtyřboj – okresní kolo
21.3.2014 Basketbal – chlapci (okresní kolo, 6. a 7. ročník)
20.3.2014 Basketbal – dívky (okresní kolo, 6. a 7. ročník)
20.3.2014 Konzultace pro rodiče
14.3.2014 Hudební pořad pro 1. stupeň - flétny
13.3.2014 Schůzka mluvčích tříd
13.3.2014 Florbal – školní turnaj
12.3.2014 ŠD - karneval
11.3.2014 Vybíjená – 1. stupeň
11.3.2014 Florbal – školní turnaj
10.3.2014 Florbal – školní turnaj
3.3.2014 - 9.3. Jarní prázdniny
26.2.2014 Basketbal – okresní kolo - dívky
25.2.2014 Basketbal – okresní kolo - chlapci
18.2.2014 Zeměpisná olympiáda – okresní kolo
6.2.2014 Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo
31.1.2014 Pololetní prázdniny
30.1.2014 Hravá škola – školní projekt
30.1.2014 VYSVĚDČENÍ
28.1.2014 Dějepisná olympiáda – okresní kolo
24.1.2014 Zápis do 1. ročníku – 13.00 – 16.00 hod.
23.1.2014 „Jak se dělá casting“ - pořad pro 1. - 7. ročník
22.1.2014 Pedagogická rada
15.1.2014 Den otevřených dveří
9.1.2014 Schůzka mluvčích tříd
8.1.2014 Rocková hudba – hudební pořad
6.1.2014 Schůzka mluvčích tříd
21.12.2013 - 5.1. Vánoční prázdniny
17.12.2013 Písnička pro draka – divadelní představení pro 1. stupeň
17.12.2013 Divadlo nekouše! - divadelní představení pro 2. stupeň
12.12.2013 Konzultace pro rodiče – 15.00 – 17.00 hod.
9.12.2013 Olympiáda z českého jazyka – školní kolo
6.12.2013 Mikulášská nadílka
5.12.2013 Schůzka s mluvčími tříd
4.12.2013 Naše posvícení – předání diplomů a cen
29.11.2013 Florbal – finále v případě postupu – starší
28.11.2013 Florbal – mladší žákyně
27.11.2013 Florbal – mladší žáci
25.11.2013 25.11.2013 Přemyslovci na českém trůně II. (historické představení – agentura Pernštejni) – celá škola
25.11.2013 Florbal – starší žáci
22.11.2013 Halový fotbal ZŠ (v případě postupu do finále)
21.11.2013 Halový fotbal ZŠ
15.11.2013 Příběhy bezpráví (organizuje Člověk v tísni) – 9. ročník
13.11.2013 - 14.11. Škola v harmonii
12.11.2013 Volejbal – okresní kolo – žáci 9. ročníku
7.11.2013 Exkurze – Plzeň (Techmánie, pivovar), 6. a 9. ročník
1.11.2013 Úprava hrobu J. Růžičky – 1. ročník
29.10.2013 - 30.10. Podzimní prázdniny
28.10.2013 Státní svátek
24.10.2013 Stolní tenis – okresní kolo (družstva)
21.10.2013 - 22.10. Škola v harmonii
16.10.2013 Naše posvícení; připravuje společnost Člověk v tísni na Světový den výživy, promítání filmu s tématikou hladu ve světě, zapojení školní jídelny
15.10.2013 Florbal – okresní kolo pro 4. a 5. ročník
9.10.2013 Netradiční soutěž v angličtině – tým žáků, ISŠ Jirkov
9.10.2013 Škola v harmonii (náhrada za 24. 9.)
9.10.2013 Atletika – ŠD Křivoklát a ŠD Roztoky
8.10.2013 Divadlo Gong – Cesta kolem světa za 80 dní, 1. stupeň
3.10.2013 Beseda o přírodě – pro 4. a 5. ročník
3.10.2013 Úřad práce v Rakovníku – volba povolání, 9. ročník
3.10.2013 Konzultace pro rodiče, od 15.00 do 17.00 hod.
2.10.2013 Beseda o knize, 4. a 5. ročník, 6. a 7. ročník
30.9.2013 Kašpárkovo učení – divadelní představení pro 1. a 2. ročník
26.9.2013 Cykloturistika – 9. ročník
23.9.2013 - 24.9. Škola v harmonii
19.9.2013 Cykloturistika – 8. ročník
19.9.2013 Cesta do středověku (hrad Křivoklát) – 7. ročník
16.9.2013 Čokoláda (hrátky s čokoládou) – pro zájemce z 1. i 2. stupně (120,- Kč)
12.9.2013 Plážový volejbal (turnaj, 6. - 9. ročník)
2.9.2013 Zahájení školního roku
29.6.2013 - 1.9. HLAVNÍ PRÁZDNINY
28.6.2013 VYSVĚDČENÍ
27.6.2013 slavnostní rozloučení s devátým ročníkem na hradě od 9.00 hodin
26.6.2013 plavání – 1. stupeň
26.6.2013 vybíjená – mezitřídní turnaj pro 2. stupeň
25.6.2013 orientační závod
24.6.2013 nocování (1. stupeň), sraz žáků v 18.00 hodin
21.6.2013 školní výlet – 8. ročník
20.6.2013 „Život na zámku, hipoterapie a poznávání budoucího povolání “ – 7. ročník (Leontýn)
20.6.2013 rozloučení s devátým ročníkem ve škole, pasování 8. ročníku
19.6.2013 plavání – 1. stupeň
18.6.2013 „Rytíř čtení“ - 1. ročník
14.6.2013 celostátní kolo zeměpisné olympiády
14.6.2013 školní výlet – 7. ročník
13.6.2013 exkurze na hrad Křivoklát (skupina žáků, která pracuje na projektu „Korunovace Václava IV.“)
12.6.2013 plavání – 1. stupeň
6.6.2013 skolní výlet – 1. stupeň
5.6.2013 plavání – 1. stupeň
4.6.2013 Sportovní odpoledne – 6. a 7. ročník
31.5.2013 Školní výlet 6. ročníku (Šlovice).
30.5.2013 Den zdraví (hravé dopoledne v rámci „Školy v harmonii“).
29.5.2013 Plavání – 1. stupeň.
23.5.2013 - 24.5. Školní výlet 9. ročníku (Jesenice).
22.5.2013 Plavání – 1. stupeň (odjezd v 8.40 hod., příjezd v 11.15 hod.).
21.5.2013 Fotografování.
21.5.2013 Schůzka mluvčích tříd.
30.11.-0001
30.11.-0001 - 16.1. Bruslení – 4. - 6. ročník (Rakovník)
30.11.-0001 - 16.1. Výstava korunovačních klenotů – 9. ročník (Praha)
© 2019 ZŠ Křivoklát